Czasopisma Slawistyczne/Slavic Journals

Acta Baltico-slavica http://ispan.waw.pl/default/pl/periodyki/284-acta-baltico-slavica
Anzeiger für slavische Philologie http://slawistik.uni-graz.at/de/forschen/publikationsreihen/anzeigerfrslavschephilologie/
Byzantinoslavica http://www.slu.cas.cz/4.html
Canadian American Slavic Studies http://www.brill.com/publications/journals/canadian-american-slavic-studies
Die Welt der Slaven – Halbjahresschrift für Slavistik http://www.slavistik.uni-muenchen.de/forschung/publikation/welt_der_slaven/index.html
International Journal of Slavic Linguistics and Poetics https://slavica.indiana.edu/journalListings/olderJournals/International_Journal_Slavic_IssueXXXIV
Irish Slavonic Studies http://www.iarcees.org/publications.php
Journal of Slavic Linguistics http://www.slaviclinguistics.org/journal-of-slavic-linguistics
Palaeoslavica http://www.palaeoslavica.com/
Pamiętnik Słowiański http://pams.czasopisma.pan.pl/
Południowosłowiańskie Zeszyty Naukowe. Język-Literatura-Kultura http://dspace.uni.lodz.pl:8080/xmlui/handle/11089/2137
Poznańskie Studia Slawistyczne http://www.pss.amu.edu.pl/
Przekłady Literatur Słowiańskich http://wydawnictwo.us.edu.pl/node/1831
Revue des études slaves http://www.persee.fr/web/revues/home/prescript/revue/slave
Rocznik Slawistyczny - Revue Slavistique http://www.rocznik-slawistyczny.uni.wroc.pl/
Slavia Antiqua http://www.ptpn.poznan.pl/Wydawnictwo/czasopisma/SA/sa.html
Slavia Meridionalis http://ispan.waw.pl/default/pl/periodyki/282-slavia-meridionalis
Slavia Occidentalis http://www.ptpn.poznan.pl/Wydawnictwo/czasopisma/SO/so.html
Slavia Orientalis http://so.czasopisma.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=276&Itemid=236
Slavia. Casopis pro slovanskou filologii / Slavia. The Journal for Slavic Philology http://journals.academia.edu/Slavia%C4%8DasopisProSlovanskouFilologiislaviaJournalForSlavonicPhilology
Slavic Rev http://www.slavicreview.illinois.edu/
Slavic and East European Journal http://www.stanford.edu/~rondest/SEEIR/
Slavica slovaca http://www.slavu.sav.sk/casopisy/slavica.php
Slavica Tergestina http://slavica-ter.org/
Slavonic and East European Review http://www.jstor.org/action/showPublication?journalCode=slaveasteurorev2
Slavonica http://www.llc.manchester.ac.uk/subjects/russian/slavonica/
Slezský sborník. Acta Silesiaca http://www.szm.cz/rubrika/71/veda-a-vyzkum/periodika/slezsky-sbornik.html
Slovanský prehled /Slavonic Review http://www.hiu.cas.cz/cs/nakladatelstvi/periodika/slovansky-prehled.ep
Studia i Szkice Slawistyczne http://ifw.uni.opole.pl/show.php?id=77&lang=pl
Studia slavica Academiae Scientiarum Hungaricae
Studia Slavica http://pol.uni.opole.pl/studia-slavica/
Studia Slavica Litteraria http://ispan.waw.pl/default/pl/periodyki/283-studia-litteraria-polono-slavica
Studia Słowianoznawcze http://www.unipt.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=194
Studia Wschodniosłowańkie http://filologia.uwb.edu.pl/sw/
Studia z Filologii Polskiej i Słowiańskiej http://ispan.waw.pl/default/pl/periodyki/286-studia-z-filologii-polskiej-i-slowianskiej
Studies in Slavic and General Linguistics http://www.rodopi.nl/senj.asp?SerieId=SSGL
Zeitschrift für Slavische Philologie http://www.winter-verlag.de/de/programm/zeitschriften/zeitschrift_fuer_slavische_philologie/
Zeitschrift für Slawistik http://www.uni-potsdam.de/u/slavistik/slav_reihen/zfslav/zfsld.htm